سیزده فرصت برای موفقیت در تمام کسب‌وکارها!

یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که بعضی از افراد در هنگام ایجاد یک کسب‌وکار مرتکب می‌شوند این است که آن‌ها ابتدا یک محصول را انتخاب می‌کنند و سپس به دنبال پیدا کردن یک بازار مناسب برای آن می‌گردند! اگر شما نیز برای شروع کسب‌و‌کار خود از این روش استفاده کرده‌اید همین‌جا بایستید و از راهی که آمده‌اید برگردید!

افراد باهوش روش دیگری را انتخاب می‌کنند. آن‌ها ابتدا یک بازار مناسب را انتخاب کرده و سپس محصولی را عرضه می‌کنند که مردم به دنبال آن هستند. به عبارت دیگر آن‌ها ابتدا فرصت‌های مناسب را شناسایی می‌کنند و پس از شناخت فرصت بلافاصله در جهت آن فرصت اقدام به کسب‌وکار می‌نمایند.

باید ببینید مردم چه می‌خواهند، به چه چیزهایی نیاز دارند و نیازهای فعلی آن‌ها چیست. سپس مطابق با نیازهای آن‌ها محصول خود را ارائه دهید.

دوست دارید سایت شما روزانه ۱۰ بازدیدکننده داشته باشد یا ۱۰۰۰ نفر؟ اگر شما زیرک باشید بازاری را انتخاب می‌کنید که مردم آماده خرید محصولات آن بازار باشند.

نیازهای مردم باعث ایجاد خواسته‌هایی در آن‌ها می‌شود و این خواسته‌ها فرصت‌هایی هستند که به وجود می‌آیند. اینترنت نیز سفره‌ای از فرصت‌های گوناگون است که در اثر خواسته‌های مردم که نشات گرفته از نیاز آن‌ها است ایجاد شده است و برای اینکه در بهره‌مندی از این سفره فرصت موفق‌تر باشید باید این فرصت‌ها را به خوبی تشخیص دهید.

۱. درآمد

مردم می‌خواهند «درآمد» کسب کنند. ممکن است بخواهند کسب‌وکار خودشان را شروع کنند، یک شغل با درآمد بالاتر پیدا کنند یا سهم بازار بیشتری به دست آورند. این، به آن‌ها احساس «موفقیت» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۲. پس‌انداز

مردم می‌خواهند «پس‌انداز» کنند. ممکن است بخواهند سرمایه‌گذاری مطمئنی برای آینده انجام دهند یا در یک خرید بزرگ صرفه‌جویی خوبی کنند. این به آن‌ها احساس «امنیت» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۳. زمان

مردم می‌خواهند در «زمان» صرفه‌جویی کنند. آن‌ها ممکن است بخواهند کمتر کار کنند و وقت بیشتری برای لذت بردن از خوشی‌های زندگی داشته باشند. این به آن‌ها احساس «آرامش» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۴. زیبایی

مردم می‌خواهند دارای یک «ظاهر بهتر» باشند. ممکن است آن‌ها بخواهند وزن خود را کاهش دهند، تناسب اندام بهتر یا ظاهر زیباتری داشته باشند. این به آن‌ها احساس «جذابیت» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۵. آموزش

مردم می‌خواهند چیزهای جدیدی «بیاموزند». ممکن است بخواهند یاد بگیرند چگونه روغن ماشین خود را عوض کنند، چگونه خانه زیباتری داشته باشند، چگونه خوراک‌های لذیذی تهیه کنند یا مانند این‌ها. این به آن‌ها احساس «هوشمندی» بیشتری می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۶. طول عمر

مردم می‌خواهند «طول عمر» بیشتری داشته باشند. ممکن است آن‌ها بخواهند سر فرم باشند، بهتر بخورند، سالم‌تر باشند یا انرژی بیشتری کسب کنند. این به آن‌ها احساس «تندرستی» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۷. راحتی

مردم می‌خواهند «راحت» باشند. ممکن است بخواهند ناخوشی و درد نداشته باشند یا در رختخواب راحت‌تری استراحت کنند. این به آن‌ها احساس «راحتی» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۸. دوست داشتن

مردم می‌خواهند کسی آن‌ها را «دوست» داشته باشد. ممکن است از تنهایی به تنگ آمده باشند یا بخواهند با کسی صحبت کنند. این به آن‌ها احساس «دوست داشتنی» بودن می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۹. معروف بودن

مردم می‌خواهند «معروف» باشند. ممکن است بخواهند در کار خاصی بین مردم شهرت داشته باشند و شخص با اعتبار و مشهوری شوند. این به آن‌ها احساس «قابل تحسین» بودن می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۱۰. خوش بودن

مردم دوست دارند «خوش» باشند. ممکن است بخواهند از خوشی‌ها و لذت‌های مختلف جسمی و روحی استفاده نمایند. این به آن‌ها احساس «رضایت» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۱۱. خلاقیت

مردم دوست دارند «خلاق» باشند. ممکن است بخواهند راه‌های بهتر حل یک مشکل را کشف کنند. این به آن‌ها احساس «خلاقیت» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۱۲. پیشتازی

مردم دوست دارند در بعضی کارها «اولین» باشند. ممکن است بخواهند اولین کسی باشد که یک کسب‌وکار خاص را راه‌اندازی می‌کنند. این به آن‌ها احساس «پیشتاز» بودن می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

۱۳. قدرت

مردم دوست دارند بر تاثیر دیگران «غلبه» کنند. ممکن است بخواهند راه‌های شناخت صحیح مردم را بدانند، دچار شکست‌های روحی در زندگی نشوند یا از دیگران فریب نخورند. این به آن‌ها احساس «قدرت» می‌دهد. از این فرصت استفاده کنید!

نتیجه!

برای کسب ایده‌های جدید بینید گرایش و تمایل فعلی مردم چیست. تمایلات جدید را می‌توانید با مشاهده تلوزیون، آگهی‌های روزنامه‌ها و مجلات و گشت‌وگذار در اینترنت پیدا کنید. سپس محصولی را ارائه کنید که به آن گرایشات روز مربوط باشد.

 

منبع: modiresabz.com

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن