درباره آریا تدبیر

 

آریاتدبیر یک آژانس تبلیغاتی بین‌المللی است که از سال 1376 فعالیت خودش را آغاز کرده.

ما در آریاتدبیر سعی می‌کنیم بهترین پیشنهادات را برای ساخت تبلیغات حرفه ای به شما ارائه نماییم. پیشنهاداتی هدفمند با پشتوانه‌ی بیش از دو دهه همکاری با صاحبان کسب و کارها و کارآفرینان در زمینه‌های مختلف. اگر کارآفرین هستید، یا اگر کسب و کار خصوصی دارید آریا تدبیر می‌تواند از مشاوره تا اجرای برنامه‌های تبلیغاتی همراه شما باشد.

فعالیت‌های آریاتدبیر

به صورت خلاصه مهمترین فعالیت‌های ما در آریاتدبیر شامل موارد زیر است:

ساخت غرفه‌های نمایشگاهی در داخل و خارج ایران از صفر تا صد

طراحی وب‌سایت و بهینه سازی آن

تبلیغات محیطی در کاشان

تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی

تولید اپلیکیشن تلفن همراه

مشاوره و برندینگ کسب و کارها

مزایای آریاتدبیر نسبت به سایر آژانس‌های تبلیغاتی

در ذیل به برخی از مزایای آریاتدبیر نسبت به سایر آژانس‌های تبلیغاتی اشاره می‌کنیم که مطالعه‌ی آن قبل از شروع همکاری خالی از لطف نیست:

کانون آگهی تبلیغات آریاتدبیر یک کانون تبلیغات بین‌المللی است و ارائه خدماتش منحصر به ایران نیست.

آریاتدبیر بیشتر از پانزده سال است که به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات فرش ماشینی، بازاریابی فرش ماشینی، برندینگ فرش ماشینی کار می‌کند و به جرات ادعا می‌کند در زمینه‌ی تبلیغات و بازاریابی فرش ماشینی رقیب ندارد.

آریاتدبیر تبلیغات صرف انجام نمی‌دهد؛ بلکه با ارائه‌ی تجربیات پروژه‌های مشابه از اتلاف بودجه‌ی شما و تجربه مجدد روش‌های نادرست، جلوگیری می‌کند.

از نظر مدیر مسئول آریاتدبیر تبلیغات یک علم زنده و بروز بوده و ایشان معتقد است تبلیغات باید برای صاحب کسب و کار پولساز باشد.

غرفه سازی خارج از ایران نیازمند تجربه، تیم حرفه‌ای و از همه مهمتر، ویزای آماده‌ی افراد غرفه‌ساز بوده و اصلی‌ترین خدمت شعبه خارج از ایران آریاتدبیر، غرفه‌سازی نمایشگاهی با کلیه‌ی مزایای فوق می‌باشد.

مشتریان آریاتدبیر

مشتریان ما می‌توانند برای شما مشاوران خوبی در خصوص خدمات آریاتدبیر باشند:

« دیگر مشتریان آریاتدبیر »

سوابق آریاتدبیر

اگر تمایل دارید سوابق آریاتدبیر، افتخارات یا دستاوردها، لیست بیشتری از مشتریان و همچنین تصاویری از آلبوم خاطرات آریاتدبیر را مشاهده بفرمایید، می‌توانید روی عناوین ذکر شده زیر کلیک کنید یا از طریق منوی آریاتدبیر به این اطلاعات دسترسی پیداکنید.

افتخارات آریاتدبیر

آلبوم خاطرات آریاتدبیر

برای دریافت اطلاعات بیشتر در ساعت اداری می‌توانید با خانم محمدی از طریق شماره‌های زیر ارتباط بگیرید:

09130120190

03154751334

03154751334