طراحی سایت

تعریف وب سایت

مجموعه ای از تعدادی فايلهای حاوی متن، تصویر یا گرافیک و … متصل به هم، که غالباً شامل یك صفحه اصلی – Home Page – می باشد که بر روی یك خدمات دهنده اینترنتی (Server) قرار دارند و به عنوان مجموعه ای از اطلاعات توسط یك فرد، گروه یا سازمان تهیه و نگهداری می شوند و عموم مردم می توانند بوسیله اینترنت به آن دسترسی داشته باشند.

اين مجموعه فايل ها با فرمت HTML یا (Hyper Text Mark up Language) شناخته می شوند. هر بازديد کننده از وب سایت با وارد کردن نام اینترنتی وب سایت (Domain Name) در مرورگر وب (Web Browser) به صفحه اصلی وب سایت که معمولاً نام هایی همچون index.html و یا default.html دارد، دسترسی پیدا می کند و از طریق این صفحه به سایر صفحات دیگر وب سایت هدایت می شود.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت از جمله ابزارهای مفید در دست شرکت های طراحی سایت و نرم افزاری می باشند تا با کمک بستر گسترده اینترنت معرف مناسبی از توانایی های شرکت ها، موسسات و یا افراد خاص باشند.

بمانند یک ناشر حرفه ای، می توانید اسناد کاغذی خود را منتشر کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. تجربه نشر دیجیتال با امکاناتی متفاوت از نشر و چاپ سنتی برای شما فراهم شده است. حس ورق زدن در یک نشریه دیجیتال را به مشتریان خود هدیه دهید.

طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی گرافیکی زیبا و قراردادن متن ها در قالب چند صفحه وب است. طراحی وب سایت ابعاد مختلفی را در بر دارد که متاسفانه در ایران به آن ها کمتر توجه می شود. طراحی صفحات وب فرآیندی کاملاً فنی و علمی است که در این فرآیند رعایت استانداردهای مختلف الزامی است. شاید جالب به نظر برسد که تهیه متن هایی که باید در یک وب سایت قرار گیرد خود یک کار کاملاً تخصصی است و باید شرکت ها در هنگام طراحی وب سایت خود به آن توجه نمایند.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکارهای لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

وب سایتی با ظاهر زیبا می تواند کاربر را مجاب به ماندن در وب سایت کند ، ولی این ظاهر زیبا باید کاربر پسند و طبق استانداردهای طراحی سایت باشد تا اولاً حس زیبا شناسی کاربران را تحریک کند و ثانیاً قابلیت استفاده و یا به اصطلاح (Usability) بالایی داشته باشد. و این یعنی نحوه قرار گرفتن اجزا یک صفحه وب سایت، یعنی چگونه هدایت کاربران در سایت و …

راه حل های توسعه وب و کسب و کار الکترونیک ما به گونه ای است که در زمانی مناسب شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند. در طراحی سایت، توسعه وب سایت، بهینه سازی سایت، بازاریابی الکترونیک و خلق آثار گرافیکی دارای نیروهای کارآمد و خلاقی می باشیم که با تکیه بر توان علمی و نرم افزاری آنان، بستر رقابتی مناسبی را برای کسب و کار در فضای رقابتی امروز، برای شما فراهم خواهیم کرد.
امکانات و مزایای طراحی سایت آریا
ويژگي ها
– چند زبانه بودن سايت با قابليت امكان زبان جديد به صورت نامحدود فقط با ترجمه يك فايل
– چند پوسته اي بودن سايت
– منوي نامحدود تا بي نهايت زير مجموعه
– قابليت تعيين پهناي سايت در اندازه 100% متناسب با اندازه پنجره يا اندازه ثابت
– فرم ساز با قابليت گزارش گيري
– شامل بيش از 30 بلوك آماده جديد
– شامل بيش از 5 قالب متفاوت آماده
– قابليت مديريت سايت توسط افراد مختلف با سطحهاي مختلف مديريتي
– امكات جديد كدينگ جهت تغيير و ورود مقادير ثابت
اهم امكانات
– مديريت فايلها و پوشه ها و اختصاص فضا جهت هر سايت و كاربر
– مديريت صفحات به صورت دايركتوري مجازي جهت Search Engine Friendly بودن صفحات
– مديريت چيدمان (نحوه قرار دادن بلوك ها در صفحات )
– امكان قراردادن بلوك ها در سمت راست و چپ و وسط و جابجايي آنها با يكديگر
-قالب ساز (شامل تنظيمات گرافيكي كل وب سايت، گرافيك بلوكهاي كنار، گرافيك بلوك هاي وسط، سر صفحه، پا صفحه، تنظيمات منوي آبشاري، تنظيمات نوار منو)
– فرم ساز، آزمون ساز گزارش ساز جهت هر وب سايت زير مجموعه
– امكان طراحي قالب براي فواصل مختلف زماني) مثلا ايام عزاداري و جشن و …) و فعال كردن آن در زمان دلخواه
-مديريت منوو نوار منو
– داراي بيش از 30 بلوك آماده در زمينه هاي مختلف منجمله آب و هوا، اوقات شرعي، نظرسنجي، آمار بازديد و …
– آمار بازديد كنندگان
– مديريت سر صفحه و صفحه اصلي
– مديريت خبرنامه
– نظر سنجي
– پرسش و پاسخ
– گالري تصاوير
– اعضاي سايت
– پشتيبان گيري
-دسته بندي صفحات
– مديريت پيغام ها
– قالبهاي نامه جهت ارسال نامه بدون تايپ مجدد
– جابجايي متن
– دو زبانه بودن و قابليت تعريف و ايجاد زبان جديد
– ارسال مستقيم ايميل از داخل كنترل پنل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن