طراحی سایت

تعریف وب سایت

مجموعه ای از تعدادی فایلهای حاوی متن، تصویر یا گرافیک و … متصل به هم، که غالباً شامل یک صفحه اصلی – Home Page – می باشد که بر روی یک خدمات دهنده اینترنتی (Server) قرار دارند و به عنوان مجموعه ای از اطلاعات توسط یک فرد، گروه یا سازمان تهیه و نگهداری می شوند و عموم مردم می توانند بوسیله اینترنت به آن دسترسی داشته باشند.

این مجموعه فایل ها با فرمت HTML یا (Hyper Text Mark up Language) شناخته می شوند. هر بازدید کننده از وب سایت با وارد کردن نام اینترنتی وب سایت (Domain Name) در مرورگر وب (Web Browser) به صفحه اصلی وب سایت که معمولاً نام هایی همچون index.html و یا default.html دارد، دسترسی پیدا می کند و از طریق این صفحه به سایر صفحات دیگر وب سایت هدایت می شود.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت از جمله ابزارهای مفید در دست شرکت های طراحی سایت و نرم افزاری می باشند تا با کمک بستر گسترده اینترنت معرف مناسبی از توانایی های شرکت ها، موسسات و یا افراد خاص باشند.

بمانند یک ناشر حرفه ای، می توانید اسناد کاغذی خود را منتشر کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. تجربه نشر دیجیتال با امکاناتی متفاوت از نشر و چاپ سنتی برای شما فراهم شده است. حس ورق زدن در یک نشریه دیجیتال را به مشتریان خود هدیه دهید.

طراحی سایت چیزی فراتر از طراحی گرافیکی زیبا و قراردادن متن ها در قالب چند صفحه وب است. طراحی وب سایت ابعاد مختلفی را در بر دارد که متاسفانه در ایران به آن ها کمتر توجه می شود. طراحی صفحات وب فرآیندی کاملاً فنی و علمی است که در این فرآیند رعایت استانداردهای مختلف الزامی است. شاید جالب به نظر برسد که تهیه متن هایی که باید در یک وب سایت قرار گیرد خود یک کار کاملاً تخصصی است و باید شرکت ها در هنگام طراحی وب سایت خود به آن توجه نمایند.

هدف ما طراحی وب سایت حرفه ای و شکیل بر اساس استانداردهای موجود بر روی وب در حداقل زمان و هزینه است. فرآیند انجام کار پس از قرارداد شامل انتخاب قالب، دادن اطلاعات لازم از سوی مشتری، مشاوره و ارائه راهکارهای لازم و در نهایت پیاده سازی آن است که درکمترین زمان ممکن انجام می شود.

وب سایتی با ظاهر زیبا می تواند کاربر را مجاب به ماندن در وب سایت کند ، ولی این ظاهر زیبا باید کاربر پسند و طبق استانداردهای طراحی سایت باشد تا اولاً حس زیبا شناسی کاربران را تحریک کند و ثانیاً قابلیت استفاده و یا به اصطلاح (Usability) بالایی داشته باشد. و این یعنی نحوه قرار گرفتن اجزا یک صفحه وب سایت، یعنی چگونه هدایت کاربران در سایت و …

راه حل های توسعه وب و کسب و کار الکترونیک ما به گونه ای است که در زمانی مناسب شما را به نتیجه دلخواهتان خواهد رساند. در طراحی سایت، توسعه وب سایت، بهینه سازی سایت، بازاریابی الکترونیک و خلق آثار گرافیکی دارای نیروهای کارآمد و خلاقی می باشیم که با تکیه بر توان علمی و نرم افزاری آنان، بستر رقابتی مناسبی را برای کسب و کار در فضای رقابتی امروز، برای شما فراهم خواهیم کرد.
امکانات و مزایای طراحی سایت آریا
ویژگی ها
– چند زبانه بودن سایت با قابلیت امکان زبان جدید به صورت نامحدود فقط با ترجمه یک فایل
– چند پوسته ای بودن سایت
– منوی نامحدود تا بی نهایت زیر مجموعه
– قابلیت تعیین پهنای سایت در اندازه ۱۰۰% متناسب با اندازه پنجره یا اندازه ثابت
– فرم ساز با قابلیت گزارش گیری
– شامل بیش از ۳۰ بلوک آماده جدید
– شامل بیش از ۵ قالب متفاوت آماده
– قابلیت مدیریت سایت توسط افراد مختلف با سطحهای مختلف مدیریتی
– امکات جدید کدینگ جهت تغییر و ورود مقادیر ثابت
اهم امکانات
– مدیریت فایلها و پوشه ها و اختصاص فضا جهت هر سایت و کاربر
– مدیریت صفحات به صورت دایرکتوری مجازی جهت Search Engine Friendly بودن صفحات
– مدیریت چیدمان (نحوه قرار دادن بلوک ها در صفحات )
– امکان قراردادن بلوک ها در سمت راست و چپ و وسط و جابجایی آنها با یکدیگر
-قالب ساز (شامل تنظیمات گرافیکی کل وب سایت، گرافیک بلوکهای کنار، گرافیک بلوک های وسط، سر صفحه، پا صفحه، تنظیمات منوی آبشاری، تنظیمات نوار منو)
– فرم ساز، آزمون ساز گزارش ساز جهت هر وب سایت زیر مجموعه
– امکان طراحی قالب برای فواصل مختلف زمانی) مثلا ایام عزاداری و جشن و …) و فعال کردن آن در زمان دلخواه
-مدیریت منوو نوار منو
– دارای بیش از ۳۰ بلوک آماده در زمینه های مختلف منجمله آب و هوا، اوقات شرعی، نظرسنجی، آمار بازدید و …
– آمار بازدید کنندگان
– مدیریت سر صفحه و صفحه اصلی
– مدیریت خبرنامه
– نظر سنجی
– پرسش و پاسخ
– گالری تصاویر
– اعضای سایت
– پشتیبان گیری
-دسته بندی صفحات
– مدیریت پیغام ها
– قالبهای نامه جهت ارسال نامه بدون تایپ مجدد
– جابجایی متن
– دو زبانه بودن و قابلیت تعریف و ایجاد زبان جدید
– ارسال مستقیم ایمیل از داخل کنترل پنل

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن