هدایای تبلیغاتی

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages


سایر توانمندی ها

ما هر آنچه رو که می توانیم انجام دهیم، قول می دهیم و بالاتر از قولمان عمل می کنیم.

 

 1. طراحی و چاپ

  طراحی آرم، لوگو و نشانه، طراحی ست اداری، کاتالوگ، بروشور، پوستر، فولدر و ….

 2. ساخت تیزر

  امروزه تبلیغات به عنوان عنصر اصلی در آگاهی، ترغیب و یادآوری مشتریان نسبت به محصولات، برندها و شرکت ها شناخته می شوند. تبلیغات مناسب و صحیح و بکارگیری رسانه مناسب جهت انتقال محتوای تبلیغاتی به مخاطبین و مشتریان بازار هدف می تواند مرحله معرفی و یا رشد از چرخه عمر محصول را با سرعت بالایی طی نماید. در میان انواع تبلیغات ( رسانه ای، محیطی، چاپی و … ) کماکان تیزرهای تلویزیونی که زیر مجموعه تبلیغات رسانه ای می باشند بیشترین و بهترین تاثیر گذاری را روی مخاطبین البته بسته به نوع محصول ( مصرفی و صنعتی) می گذارند.

 3. گیلاس آبی

  از اوایل سال ۱۳۸۶ به نرم افزار نویسی روی آوردیم چرا که نیاز نرم افزارهایی منطبق با درخواست های مشتریان محسوس بود، فرایند نرم افزارهای گیلاس آبی از دیدگاه مشتری طراحی می شود بعبارتی دیگر از نقطه هدف یا خروجی نرم افزار، طراحی نرم افزار صورت میگیرد لذا این تفاوت کاربری را بسیار آسان ساخته است.

 4. هدایای تبلیغاتی

  هدایای تبلیغاتی بهترین وسیله جهت معرفی شما به دیگران می باشد الزاما گران ترین هدایا بهترین وسیله تبلیغاتی نیست چرا که تجربه نشان داده است هدایایی که بیشتر و بهتر دیده شوند ما را بهتر به هدف می رسانند.

 5. آموزش بازاریابی و فروش
  این کانون در عرصه مشاوره، برنامه ریزی، اجرا و پایش، برنامه ها، کمپین تبلیغاتی و روابط عمومی، فعالیت خود را به مشتریان ارائه می نماید.

مشتریان ما